از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

نرم کننده تثبیت کننده موهای رنگ شده 400 میل السیو لورآل

وضعیت موجود
قیمت 200000 تومان
رتبه ی این کالا: 0.0

خانم ها علاقه خاصی بهرنگ کردن مودارند و یقینا می‌خواهند رنگ موهایشان تا مدتی ثابت بماند. حتما برای شما هم اتفاق افتاده که موهایتان را به رنگ دلخواهتان رنگ کردید اما طولی نکشیده که تغییر کرده و طراوت و درخشندگی اولیه را از دست داده است  و رنگ موهایتان  کدر و بی روح شد و از این بابت احساس خوبی نداشته اید. برای اینکه موهای خوش حالتی داشته  باشید باید از شامپو، نرم کننده و ماسک موی مناسب برای موهای رنگ شده استفاده کنید و بهترین پیشنهاد کار شناسان مو تن رو به شما استفاده از محصولات لورآل است. کمپانی لورآل با در نظر گرفتن این موضوع، نرم کننده ای را طراحی و تولید نموده است که علاوه بر تقویت و تغذیه از ریشه تا نوک مو باعث تثبیت رنگ موها برای مدتی طولانی تر و آنها را شاداب، سرزنده، درخشان و زیباتر می‌کند. کمپانی لورآل با نرم کننده شگفت آور خود دیگر به موهای شما اجازه نمی دهد که خشک و بد حالت وز کرده بمانند این یعنی لورآل با نرم کننده تثبت کننده موهای رنگ کرده السیو مراقبت از موها را به حد نهایت خود رسانده است.   

 

نحوه استفاده:

1. ابتدا سرتان را با شامپوی مخصوص موهای خود بشویید و کاملا موهایتان را آبکشی کنید و آب اضافی را از موهای خود بگیرید.

2. به اندازه مورد نیاز نرم کننده را کف دست خود بریزید و دست‌هایتان را بهم بمالید.

3. دستانتان را از ریشه تا نوک موهایتان به حرکت در بیاورید. یک شانه ی دنداده درشت هم به همراه خود داشته باشید و از آن برای شانه کردن نرم کننده بطور مساوی روی موهایتان استفاده کنید.

4. نرم کننده را به مدت زمانی که روی قوطی نرم کننده تعیین شده است روی موهایتان رها کنید. اگر در این رابطه چیزی نوشته نشده بود، حداقل 1دقیقه نرم کننده را به حال خود وا گزارید.

5. موهایتان را با آب گرم آبکشی کنید و در پایان به مدت 20تا 30ثانیه آب خنک را روی موهایتان بگیرید.

تاثیر استفاده:

نرم کننده تثبیت کننده موهای رنگ شده 400 میل السیو لورآل از موها در برابر اشعه های UVA و UVB محافظت می کند. به کمک فرمولاسیون پیشرفته این محصول علاوه بر ماندگاری رنگ مو تا 28 بار شستشو، آنها را شاداب، سرزنده ، درخشان و زیباتر می‌کند.

تعداد
{{ quantity}}

درباره این کالا بیشتر بدانید