از اینجا عضو شوید
وارد شوید ثبت نام کنید

قرص 240 عددی BCAA

وضعیت ناموجود
رتبه ی این کالا: 0.0
موارد مصرف:
کمک به سنتز بهتر پروتئین
جلوگیری از خستگی عضلانی
پشتیبانی از عضله سازی و ریکاوری عضلات
کاهش آسیب عضلات و جلوگیری از آتروفی عضله

توضیحات:
بی سی ای ای یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین مکمل ها در بین تمامی ورزشکاران بدنسازی است.
آمینو اسید های شاخه ای از ترکیب لوسین،ایزولوسین و والین تشکیل شده است که نسبت این مواد در مکمل های تولیدی هر شرکتی متفاوت میباشد. 
اسیدهای آمینه سازنده بلوک‌های پروتئینی هستند ( ساختمان پروتئین‌ها از اسیدهای آمینه تشکیل شده است ) هنگامی که شما یک غذای پروتئینی مصرف کنید این غذا در معده و روده شما هضم و جذب شده و به اسیدهای امینه مجزا و اسیدهای آمینه با شاخه‌ها و رشته هایی به اندازه کافی کوچک که توانایی جذب در جریان خون را داشته باشند تبدیل می‌شود، که این آمینو اسیدها وظایف بسیاری را در بدن از ساخت تا بازسازی بافت‌ها و نیز در فعالیت‌های شیمیایی مورد نیاز در انجام و بهبود کارایی مغز را به عهده دارند.
تفاوت بین مکمل های امینو اسید با بی سی ای ای در چیست ؟
 اکثر شرکت های مکمل سازی هم محصول بی سی ای ای دارند و هم محصول آمینو اسید.
شاید این برای شما جای سوال باشد با وجود مکمل آمینو دیگر چه نیازی به BCAA است یا تفاوت این ها در چیست؟
اگر نگاهی به ساپلمنت فکت این محصولات کنید پاسخ خود را خواهید یافت.
در مکمل های که با نام آمینو اسید تولید میشوند علاوه بر وجود سه امینو شاخه ای لوسین،ایزولوسین و والین آمینو های دیگری مثل آلانین ، آرژنین ، اسید اسپارتیک ، سیستئین ، اسید گلوتامیک ، گلوتامین ،هیستادین و… چندین نوع آمینو دیگرنیز وجود دارند که همگی برای رشد عضلات مفید هستند که باید چندین بار در طول روز مصرف شوند.
اما آمینواسید های شاخه ای کاربرد و اهمیت بیشتری دارند و برای تامین انرژی عضلات و افزایش کیفیت عضله ورزشکاران به این سه آمینوی اصلی نیاز بیشتری دارند و مصرف این مکمل قبل از تمرین تاثیر بسیاری خوبی بر تمرین ورزشکار دارد.
اضافه کردن به سبد خرید ادامه خرید

درباره این کالا بیشتر بدانید